Penzion U Kubesa - Adults only

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kovářská 19/4, Kroměříž 76701

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém Penzionu U Kubesa, to je spojení luxusu a příznivých cen. Penzion je situován v historickém centru města Kroměříž, které je právem považováno za jedno z nejhezčích měst v republice. Penzion se nachází v historické budově ze 17. století. Při provozu budovy je kladen velký důraz na to, aby všechny zdroje byly využívány na maximum. Celý objekt je vybaven inteligentními systémy. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, navzdory tomu, že se jedná o historickou budovu ze 17. století. V každém pokoji je k dispozici bezpečnostní trezor. Kapacita penzionu je 47 lůžek, která se dá ještě navýšit přikoupením přistýlek. Ubytování je určeno pouze dospělým.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Penzion U Kubesa - Adults only On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Deluxe jednolůžkový
Deluxe s oddělenými lůžky
Deluxe s manželskou postelí
Apartmá Deluxe

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion U Kubesa - Adults only Pokoje

Celá budova Penzionu U Kubesa je vybavena inteligentním systémem vytápění, chlazení a ohřevu vody. Z toho důvodu je možné každý pokoj zvlášť připravit individuálně na míru požadavkům zákazníků. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přikoupení přistýlek jsou sladěny do klidných tónů, aby si ubytovaní hosté mohli vychutnat ničím nerušený pobyt. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, lednicí, Wi-Fi připojením, luxusní koupelnou, pohodlnou postelí, televizorem, bezpečnostním trezorem a psacím stolem. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Penzion je bezbariérový, s možností použití výtahu.

Penzion U Kubesa - Adults only Gastronomie

Penzion U Kubesa nenabízí stravování. V každém pokoji je proto moderně vybavená kuchyňka. V okolí penzionu je pak možné navštívit velké množství stravovacích zařízení. Dobře hodnocené jsou například restaurace U Zeleného Stromu a restaurace La Fresca na Velkém náměstí, vzdáleném pár kroků chůze, dále restaurace Pod Starou knihovnou vzdálená 6 minut chůze nebo Radniční sklípek Kroměříž, který se nachází ve stejné ulici jako penzion.

Penzion U Kubesa - Adults only Recepce

Čas příjezdu: od 16:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Penzion U Kubesa - Adults only Dostupnost

Penzion U Kubesa se může pochlubit výtečnou polohou, nalézá se v samotném historickém jádru města Kroměříž. Na vlakové i autobusové nádraží trvá cesta pěší chůzí dvacet minut. Ve vzdálenosti pěti minut jízdy automobilem je nájezd na dálnici D1. Zaparkovat vůz lze na Velkém náměstí. Parkování je hlídáno kamerovým systémem a zpoplatněno. Bezplatně lze zaparkovat v přilehlých uličkách, nebo na Hanáckém náměstí, vzdáleném dvě minuty jízdy.

Penzion U Kubesa - Adults only Okolí

Penzion U Kubesa je situován v historickém centru Kroměříže, města s mnoha pamětihodnostmi. Kroměříž je nazývána Hanáckými Athénami. Nejvýznamnější historickou památkou je barokní arcibiskupský palác s přilehlou Podzámeckou a Květnou zahradou, které jsou zapsány v seznamu UNESCO. Podzámecká zahrada se řadí k předním evropským krajinářským parkům. Za návštěvu stojí rovněž Arcibiskupský zámek, dále kostel svatého Mořice, kostel svatého Jana Křtitele a Arcibiskupské vinné sklepy.

Penzion U Kubesa - Adults only Další informace

Název penzionu je odvozen od jména obchodníka Ondřeje Kubese, jenž v roce 1821 koupil budovu, v níž se nachází dnešní penzion za 3 900 zlatých od pekaře Františka Stanovice. Ve zdejších prostorách byl pak založen slavný a vyhlášený železářský obchod U zlatého rýlu.

Penzion U Kubesa - Adults only

Kovářská 19/4, Kroměříž
Zobrazit celou mapu